Obróbka CNC Katowice

OBRÓBKA CNC KATOWICE, SKORZYSTAJ Z USŁUGI OBRÓBKI METALI W KATOWICACH | ARPOL

Interesuje Cię profesjonalna obróbka CNC? Katowice jest miastem, na którego terenie znajduje się Twoja firma? Doskonale trafiłeś. Oferujemy bowiem obróbkę skrawaniem CNC dla klientów między innymi z Katowic. Serdecznie zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami naszej usługi, a także do skorzystania z oferty.

Obróbka skrawaniem CNC Katowice — co to jest?

Obróbka skrawaniem CNC (Katowice) to usługa, którą podzielić można na dwa sposoby jej wykonywania. Jeden z nich nazywa się frezowaniem, a drugi toczeniem. W każdym przypadku chodzi jednak o to, że materiał jest obrabiany za pomocą narzędzia skrawającego. Ostrze zgodnie z tym, jak została zaprogramowana maszyna, doprowadza do ścinania części obrabianego materiału, dając niczym nieograniczone możliwości uzyskiwania różnych kształtów. Obróbka metali (Katowice) w takiej postaci daje zatem możliwość przetwarzania między innymi:

  • aluminium,
  • miedzi,
  • brązu,
  • mosiądzu,
  • stali.

Wykonywana przez nas obróbka CNC (Katowice) to zawsze terminowo wykonywana usługa. Jest to możliwe dzięki odpowiedzialnym operatorom pracującym w trybie dwuzmianowym oraz dzięki nowoczesnemu parku maszynowemu.

Obróbka metali Katowice — frezowanie

Jeżeli interesuje Cię obróbka metalu, Katowice jest miastem, w którym mieszkasz i chcesz zrozumieć, na czym polega frezowanie, powinieneś wiedzieć, że jest to metoda obróbki skrawaniem. W tym przypadku frez, czyli narzędzie pracy frezarki wykonuje ruch obrotowy, a ostrza, które się obracają, ścinają wierzchnią warstwę obrabianego materiału. Dzieje się tak aż do momentu uzyskania oczekiwanego efektu.

Tego typu obróbka metalu (Katowice) daje gwarancję niesamowitej wręcz precyzji. Całkowicie wyłączony zostaje bowiem w tym przypadku czynnik ludzki i nie ma mowy o żadnych niedociągnięciach. Mechaniczna obróbka CNC (Katowice) daje także w tym przypadku gwarancję pełnej powtarzalności. Nieprzypadkowo więc z naszej oferty korzystają między innymi firmy z branży na przykład e-mobility.

Obróbka metalu Katowice — toczenie

Toczenie to obróbka CNC (Katowice), w której trakcie podobnie jak w przypadku frezowania CNC operator nie pracuje bezpośrednio z urządzeniem. Wszystko zostaje bowiem zaprogramowane, a maszyna sama wykonuje fizyczną pracę. W przeciwieństwie do frezowania w tym przypadku nóż tokarski nie zostaje poddawany ruchowi. Obraca wokół własnej osi się za to obrabiany materiał.

Mało osób wie o tym, że toczenie jest najstarszą metodą obróbki skrawaniem. Trzeba jednak wspomnieć o tym, że obróbka CNC (Katowice) jest o wiele bardziej precyzyjna i niezawodna niż przestarzałe już metody toczenia. Mało tego, bardzo często działanie naszych urządzeń jest wspomagane z wykorzystaniem sztucznej inteligencji. W takich przypadkach możliwa jest optymalizacja całego procesu.

DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ

Na uwagę zasługuje w tym przypadku dbałość o każdy szczegół obrabianych detali. Przykładem mogą być niezwykle istotne krawędzie obrabianych detali. Załamanie krawędzi poprzez fazowanie jest najbardziej popularną formą obróbki wykańczającej. W przypadku przemysłu offshore, krawędzie muszą zostać odpowiednio zaokrąglone. Takie działania wymagane są przy zabezpieczaniu antykorozyjnym konstrukcji morskich. Fakt, że wykorzystujemy nowoczesne frezarki oraz tokarki CNC sprawia, że mamy już spore grono stałych klientów. Obróbka CNC odnajduje także spore zastosowanie w produkcji specjalistycznych maszyn, wytwarzaniu elementów linii produkcyjnych, przemyśle ciężkim, a także w przetwórstwie tworzyw sztucznych. Mówiąc krótko, sprawdzamy się wszędzie tam, gdzie wymagane są precyzyjne obliczenia, skrupulatność w doborze narzędzi, a także precyzja wykonanych wyrobów.

Obróbka CNC Katowice — dlaczego nasza oferta?

Interesuje Cię obróbka CNC, Katowice jest miastem, w którym znajduje się Twoja firma i zastanawiasz się, dlaczego warto skorzystać właśnie z naszej oferty? Przede wszystkim technologie, które wykorzystujemy, gwarantują maksymalną precyzję oraz powtarzalność pracy. Dzięki temu możesz być pewien, że nigdy nie zawiedzie Cię jakość wykonanych przez nas elementów. Po drugie, obróbka CNC metali dla klientów z Katowic wcale nie musi być mocnym obciążeniem firmowego budżetu. Jako firma prowadzimy bowiem uczciwą politykę cenową i dbamy o to, aby nasi klienci byli usatysfakcjonowani także tym aspektem realizowanych usług.

Pamiętaj również o tym, że w każdej chwili możesz skorzystać z naszego doradztwa. W sytuacji zatem, gdybyś miał jakiekolwiek pytania dotyczące realizacji, śmiało skonsultuj się z nami. Skontaktuj się z nami także po to, aby złożyć zamówienie. Obróbka CNC metalu dla firm z Katowic to usługa, którą bardzo często wykonujemy, a ufają nam firmy między innymi z branży e-mobility, które są zlokalizowane w województwie śląskim. Serdecznie zapraszamy do skorzystania z naszej oferty!

Zadzwoń

(+48) 607 058 197

Napisz

biuro@arpol-cnc.com