Skrzynie Transportowe

Wytrzymałe i Praktyczne Rozwiązanie dla Twojego Samochodu Ciężarowego

Skrzynie transportowe wykonane z aluminiowej blachy ryflowanej to idealne rozwiązanie dla tych, którzy szukają sposobu na powiększenie przestrzeni magazynowej w samochodach ciężarowych. Dzięki swojej wytrzymałej konstrukcji, są one doskonałym miejscem do bezpiecznego przechowywania dodatkowego wyposażenia. Sprawdzają się idealnie zarówno jako skrzynie na pasy transportowe jak i skrzynie narzędziowe. Wzmocniona konstrukcja jest wytrzymała na uderzenia, w przeciwieństwie do ich plastikowych odpowiedników. Właściwie wyprofilowane krawędzie zabezpieczają przed przedostaniem się wody do wewnątrz. Ze względu na umiejscowienie, wykonujemy skrzynie do montażu za kabiną ciągnika oraz do montażu pod naczepą. Wymiary zewnętrzne uzależnione są od typu kabiny lub naczepy oraz od zapotrzebowania klienta. Istnieje możliwość wykonania skrzyni pod wymiar.

Skrzynie Zakabinowe – Odpowiedź na Potrzeby Firm Transportowych

Nasze skrzynie zakabinowe są montowane za kabiną na solidnym stelażu stalowym, zabezpieczonym antykorozyjnie ocynkiem ogniowym. Do montażu stelaża wykorzystywane są istniejące otwory montażowe kabiny ciągnika. Dodatkowe podpory zabezpieczają skrzynię przed nadmiernym obciążeniem. Obudowa skrzyni jest odporna na uderzenia, co odróżnia ją od plastikowych odpowiedników. Jest to idealne rozwiązanie do magazynowania pasów transportowych, a dzięki dodatkowym przegrodom, może służyć również jako skrzynia do przechowywania i segregacji narzędzi.

Zastosowane są w niej sprawdzone i solidne zawiasy. Wytrzymałe zamknięcia transportowe zabezpieczają skrzynie przed kradzieżą. Stelaż pełni również funkcje dodatkowe. Montowane są do niego pojemniki z gaśnicami oraz uchwyt na zapasowe nadkola. Przy wykorzystaniu specjalnego wspornika, do stelaża przymocujesz również belki naburtowe.

Skrzynie Naczepowe – Przestronne i Solidne

Dla firm transportowych, które potrzebują dodatkowego miejsca do przechowywania, oferujemy skrzynie naczepowe. Stosowane kosze paletowe czyli tak zwane paleciary nie wyczerpują w pełni potrzeb firm transportowych. Podobnie jak podwieszane pod naczepą plastikowe skrzynki narzędziowe. Wychodzimy problemom firm transportowych naprzeciwko i gwarantujemy dodatkową przestrzeń do przechowywania desek naburtowych, drabin, pasów transportowych czy innego wyposażenia. Nasze skrzynie naczepowe są mocowane do konstrukcji naczepy na typowych uchwytach, a ich solidna obudowa z aluminiowej blachy ryflowanej jest dużo bardziej odporna na przypadkowe uderzenia. Chcesz wyposażyć swoją ciężarówkę w skrzynię do pasów transportowych czy skrzynię narzędziową? U nas znajdziesz najlepsze rozwiązanie. Zapewniamy dostęp do skrzyni z dwóch stron naczepy, co zapewni Tobie łatwość użytkowania.

Skontaktuj się z nami

 

Zapraszamy do skontaktowania się z nami, aby dowiedzieć się więcej o naszych skrzyniach transportowych. Jesteśmy pewni, że znajdziemy rozwiązanie idealnie dopasowane do potrzeb Twoich i Twojej firmy.

Znajdujemy się w pobliżu głównych szlaków transportowych. Montaż możemy wykonać w naszym zakładzie lub u Ciebie na bazie transportowej. Zapoznaj się również z naszym Parkiem maszyn. Zapytaj nas o wycenę: zabudowy@arpol-cnc.com.

Zadzwoń

(+48) 607 058 197

Napisz

biuro@arpol-cnc.com